Cultivo 37L textil ültetőedény - 5 db-os készlet
Kód: FG-001240Termék részletes leírása
Tartós, időjárásálló anyagból készültek, így hosszú távú használatot biztosítanak. Könnyen tisztán tarthatók. A cserepek anyagszerkezete biztosítja a megfelelő légáramlást, így a növények jobban fejlődnek. A cserepek könnyűek és könnyen szállíthatóak, így könnyen áthelyezheti őket más helyekre. Ideálisak cserepes növények, zöldségek és virágok termesztéséhez. Elhelyezhetők a teraszon vagy a kertben, valamint alacsony és széles ablakpárkányon vagy beltérben a padlón. A cserepek fekete színei bármilyen környezethez illenek, és elegáns megjelenést kölcsönöznek a térnek.
Műszaki leírás:
- űrtartalom: 37L
- szélesség: 40 cm
- magasság: 30 cm
- anyag: textil
- mennyiség a csomagban: 5 db
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Emelt ágyások |
|---|---|
| Súly: | 14.8 kg |
| EAN vonalkód: | 5902706229448 |
| Típus: | cserép |
| Alak: | kör |
| Anyag: | textil |
| Magasság: | 30 cm |
| Szélesség: | 40 cm |
| Térfogat: | 37 l |
| Erkélyi: | igen |
| Kinti: | igen |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
| Gyártó : | Focus Garden sp. z o.o. |
|---|---|
| Cím : | Kraszewskiego 10, 61-144 Poznaň, PL |
| E-mail : | sklep@focusgarden.pl |
