Kerti ollósátor MultiGarden 3x3 m oldalfalakkal
Kód: ME-PAW-FGA-3X3-8 ME-PAW-FGA-3X3-9 ME-PAW-FGA-3X3-1 ME-PAW-FGA-3X3-3 ME-PAW-FGA-3X3-4 Változat kiválasztásaTermék részletes leírása
Ez az automatikus kerti pavilon kertekbe, kereskedelmi helyiségekbe, vásárokra, fesztiválokra és kültéri rendezvényekre készült. A szerkezet porszórt acélvázra épül, amely stabilitást és korrózióállóságot biztosít. Az automatikus kibontási rendszer lehetővé teszi a tető gyors felállítását bonyolult összeszerelés nélkül - egyszerűen húzza ki a szerkezet lábait. A pavilon 4 fokozatú magasságállítással rendelkezik, így a teret a felhasználók különböző igényeihez igazíthatja. A tető tartós 420D PVC-bevonatú szövetből készült, amely ellenáll az esőnek és az UV-sugaraknak, míg a falak 210D szövetből készültek. A készlet négy tépőzárral rögzített falat tartalmaz, amelyek rugalmas térszervezést tesznek lehetővé. A csapok és a rögzítőkötelek növelik a szerkezet stabilitását. A hordtáska tartozék, amely megkönnyíti a pavilon tárolását és szállítását.
Műszaki leírás:
- anyag: porszórt acél, PE szövet
- méretek: 300 x 300 x 283 - 313 cm
- súly: 17,5 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti pavilonok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Anyagtípus: | acél, polyészter |
| Hossza: | 300 cm |
| Szélessége: | 300 cm |
| Súlya: | 17,5 kg |
| Népszerű méretek: | 3 × 3 m |
| A támasztó anyaga: | acél |
| Gerinc magassága: | 313 cm |
| Ollós szerkezet: | igen |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
