Kerti ollósátor MultiGarden 3x3 m
Kód: ME-PAW-FG-3X3-9 ME-PAW-FG-3X3-3 ME-PAW-FG-3X3-4 Változat kiválasztásaTermék részletes leírása
Ez az automatikus kerti pavilon kertekbe, kereskedelmi helyiségekbe, vásárokra, fesztiválokra és kültéri rendezvényekre készült. A szerkezet porszórt acélvázra épül, amely stabilitást és korrózióállóságot biztosít. Az automatikus kibontási rendszer lehetővé teszi a tető gyors beállítását bonyolult összeszerelés nélkül - egyszerűen csúsztassa ki a szerkezet lábait. A pavilon 4 fokozatú magasságállítással rendelkezik, amely lehetővé teszi a tér hozzáigazítását a felhasználók különböző igényeihez. A ponyva tartós 420D anyagból készült, PVC bevonattal, amely ellenáll az esőnek és az UV sugaraknak. A csapok és a rögzítőkötelek növelik a szerkezet stabilitását. A csomag tartalmaz egy hordtáskát, amely megkönnyíti a pavilon tárolását és szállítását.
Műszaki leírás:
- anyag: porszórt acél, PE szövet
- méretek: 300 x 300 x 283 - 313 cm
- súly: 16 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti pavilonok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Anyagtípus: | acél, polyészter |
| Hossza: | 300 cm |
| Szélessége: | 300 cm |
| Súlya: | 16 kg |
| Népszerű méretek: | 3 × 3 m |
| A támasztó anyaga: | acél |
| Gerinc magassága: | 313 cm |
| Ollós szerkezet: | igen |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
