Kerti ollósátor MultiGarden 3x6 m oldalfalakkal
Kód: ME-PAW-FGC-3X6-8 ME-PAW-FGC-3X6-9 ME-PAW-FGC-3X6-1 Változat kiválasztásaTermék részletes leírása
Ez az automatikus kerti pavilon kertekbe, kereskedelmi helyiségekbe, vásárokra, fesztiválokra és kültéri rendezvényekre készült. A szerkezet porszórt acélvázra épül, amely stabilitást és korrózióállóságot biztosít. Az automatikus kibontási rendszer lehetővé teszi a tető gyors felállítását bonyolult összeszerelés nélkül - egyszerűen húzza ki a szerkezet lábait. A pavilon 4 fokozatú magasságállítással rendelkezik, így a teret a felhasználók különböző igényeihez igazíthatja. A tető tartós 420D PVC-bevonatú szövetből készült, amely ellenáll az esőnek és az UV-sugaraknak, míg a falak 210D szövetből készültek. A készlet négy tépőzárral rögzített falat tartalmaz, amelyek rugalmas térszervezést tesznek lehetővé. A csapok és a rögzítőkötelek növelik a szerkezet stabilitását. A hordtáska tartozék, amely megkönnyíti a pavilon tárolását és szállítását.
Műszaki leírás:
- anyag: porszórt acél, PE szövet
- méretek: 293 x 600 x 289 - 316 cm
- súly: 31,5 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti pavilonok |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Anyagtípus: | acél, polyészter |
| Hossza: | 300 cm |
| Szélessége: | 600 cm |
| Súlya: | 31,5 kg |
| Népszerű méretek: | 3 × 6 m |
| A támasztó anyaga: | acél |
| Gerinc magassága: | 316 cm |
| Ollós szerkezet: | igen |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
