Kerti sátor MultiGarden 3x3 m
Kód: ME-PAW_3X3_GREENTermék részletes leírása
Ez a praktikus, 3x3x2,5 m méretű kerti sátor ideális különféle kültéri rendezvényekre, kertekbe és éttermekbe. A szerkezet vastag, porszórt fémcsövekből készült, 32/19/19 mm átmérőjű, ami rozsdaállóságot biztosít. A 100 g/m² súlyú PE borítás véd az esőtől és a naptól, és kényelmet biztosít. A szett négy levehető falat tartalmaz: egy tömör, egy cipzáras és kettő ablakos, így a teret az egyéni igényekhez igazíthatja. A sátor minden egyes lába cövekekkel van rögzítve a talajhoz. Ezenkívül a szett biztonsági köteleket is tartalmaz, amelyek megerősítik az egész szerkezetet és megvédik a sátrat az erős széllökésektől.
Műszaki leírás:
- anyag: PE 100 g/m2, fém
- magasság: 250 cm
- súly: 9,5 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti pavilonok |
|---|---|
| Súly: | 9.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5905817005604 |
| Anyagtípus: | fém, polyetylen |
| Szélessége: | 300 cm |
| Súlya: | 9,5 kg |
| A támasztó anyaga: | fém |
| Gerinc magassága: | 250 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
