Kerti sátor MultiGarden 3x6 m
Kód: ME-PAW_3X6_WHITETermék részletes leírása
Ez a praktikus, 3x6x2,5 m-es kerti sátor ideális különféle kültéri rendezvényekre, kertekbe és éttermekbe. A szerkezet vastag, porszórt fémcsövekből készült, 32/25/25 mm átmérőjű, ami rozsdaállóságot biztosít. A 100 g/m²-es PE huzat véd az eső és a nap ellen, és kényelmet biztosít. A szett hat tépőzáras falat tartalmaz: egy fix, egy cipzáras és négy ablakos, így a teret az egyéni igényekhez igazíthatja. A sátor minden egyes lába cövekekkel van rögzítve a talajhoz.
Műszaki leírás:
- anyag: PE 100 g/m2, fém
- magasság: 250 cm
- súly: 17,1 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti pavilonok |
|---|---|
| Súly: | 17.1 kg |
| EAN vonalkód: | 5905817005635 |
| Anyagtípus: | fém, polyetylen |
| Szélessége: | 600 cm |
| Súlya: | 17,1 kg |
| A támasztó anyaga: | fém |
| Gerinc magassága: | 250 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
