MultiGarden edzett üveg kerti asztal 160 x 90 cm
Kód: ME-SC-094-160-1Termék részletes leírása
Ez a MultiGarden kerti asztal 160x90 cm-es téglalap alakú asztallappal rendelkezik, amely kényelmes és funkcionális helyet biztosít italok és kiegészítők tárolására. Az edzett üveg asztallap ellenáll a mechanikai sérüléseknek és az időjárás viszontagságainak. A sima felület könnyen tisztítható, míg a fekete keret megerősíti az éleket és növeli az egész szerkezet tartósságát. Az asztallap 4 cm vastag. A stabilitást porszórt acélprofilokból készült alap biztosítja, amelyek hatékonyan védve vannak a korrózió és a nedvesség ellen. A szerkezetet egy összekötő is megerősíti, a csúszásmentes lábak pedig védik a padlót a karcolásoktól. Az asztalra az asztallapon található speciális lyukaknak és a lábakban lévő összekötőknek köszönhetően napernyő is elhelyezhető (lyukátmérő: 4,5 cm). Amikor a napernyőre nincs szükség, a lyuk szépen letakarható a mellékelt takaróval. Az asztal maximális teherbírása 60 kg.
Műszaki leírás:
- anyag: edzett üveg, porszórt acél
- időjárásálló bútor
- könnyen karbantartható
- napernyőnyílás
- méretek: sz 160 x m 91 x m 71 cm
- teherbírás: 60 kg
- súly: 26,5 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti székek és asztalok |
|---|---|
| Súly: | 26.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5905817009916 |
| Anyagtípus: | fém |
| Magassága: | 71 cm |
| Hossza: | 91 cm |
| Szélessége: | 160 cm |
| Súlya: | 26,5 kg |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
