Mobil klíma TROTEC PAC 2015 E
Kód: TR1210002016Termék részletes leírása
A TROTEC PAC 2015 E egy kompakt, hordozható klímaberendezés, amely kisebb, akár 26 m²-es (kb. 65 m³) lakó- és nem lakóterek gyors és hatékony hűtésére szolgál. A 3 az 1-ben = 3 üzemmódnak (hűtés, szellőztetés, páramentesítés) egy készülékben köszönhetően kellemes beltéri klímát teremt a forró napokon és a párás időszakokban.
Teljesítmény és kényelem
7000 BTU/h hűtőteljesítményével a PAC 2015 E megbízhatóan és hatékonyan működik. A célhőmérséklet rugalmasan beállítható 16 °C és 32 °C között. A beépített ventilátor biztosítja a hűtött levegő egyenletes eloszlását a helyiségben, míg a mozgatható levegőkivezető szárnyak egyedileg állíthatók.
Könnyen kezelhető
A TROTEC PAC 2015 E klímaberendezés egyszerűen kezelhető a LED kijelzős, áttekinthető kezelőpanelen keresztül, vagy kényelmesen az infravörös távirányítóval. A három üzemmód mellett a célhőmérséklet, a ventilátorsebesség és az időzítő 1 és 24 óra között állítható be. Ezeknek a funkcióknak köszönhetően a készülék ideális automatikus üzemmódra is, például a helyiség éjszakai hűtésére.
Környezetbarát megoldás
Természetes R290 hűtőközeget használ, amely környezetbarátabb és csökkenti a termék szénlábnyomát.
Műszaki paraméterek:
Energiaosztály: A (EER 2.6)
Hűtőteljesítmény: 2,1 kW (7 000 Btu/h)
Energiafogyasztás: 0,77 kW
Ajánlott helyiségméret: 26 m² (65 m³)
Max. Légszállítás: 300 m³/h
Ventilátor sebességek: 2
Párátlanító teljesítmény: 1,9 l/h
Üzemi hőmérséklet: 16 - 35 °C
Hálózati csatlakozás 220 - 240 V / 50 Hz
Névleges áramfelvétel: 3,2 A
Ajánlott biztosíték: 10 A
Elektromos csatlakozás: CEE 7/7 csatlakozó
Kábelhossz: 1,5 m
Hűtőközeg típusa: R290
Hűtőközeg mennyisége: 128 g
Szívónyomás: 1,2 MPa
Kimeneti nyomás: 2,4 MPa
Zajkibocsátás az EN ISO 3745: 2012 szabvány szerint - 65 dB(A)
Elszívócső - teljes hossza 1,5 m
Tömlőátmérő: 148 mm
Méretek (H x Sz x M): 280 x 284 x 675 mm
Súly: 19,5 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mobil légkondicionálók |
|---|---|
| Súly: | 20 kg |
| EAN vonalkód: | 4052138189962 |
| Fogyasztás: | 770 W |
| Automatikus kikapcsolás: | igen |
| Távirányító: | igen |
| Kerekek: | igen |
| Mosható szűrő: | igen |
| Ventilátor: | igen |
| Zajszint: | 65 dB |
| Sebesség száma: | 2 |
| Méretek: | 28 x 28,4 x 67,5 cm |
| Légáramlat: | 300 m³/h |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
| Gyártó : | Trotec GmbH |
|---|---|
| Cím : | Grebbener Straße 7, 525 25 Heinsberg, DE |
| E-mail : | info@trotec.de |
