Mobil klimaTROTEC PAC 2016 E WiFi
Kód: TR1210002017Termék részletes leírása
Hatékony hűtés az Ön kényelme érdekében
A TROTEC PAC 2016 E WiFi egy modern mobil klímaberendezés, amely hűtési, szellőztetési és páramentesítési funkciókkal rendelkezik. 7000 BTU/h (2,0 kW) hűtőteljesítményével akár 26 m² vagy 65 m³ méretű helyiségeket is hatékonyan hűt. Az A energiaosztály gazdaságos működést biztosít, az ökológiai R290 hűtőközeg pedig csökkenti a környezetre gyakorolt hatást. Kompakt kialakításának és könnyű mozgathatóságának köszönhetően ideális lakásokba, irodákba, hálószobákba, nappalikba vagy kisebb vállalkozásokba.
Ideális klímaberendezés lakásba és irodába
A TROTEC PAC 2016 E WiFi mobil klímaberendezés bárhol alkalmas, ahol gyors és hatékony hűtésre van szükség nehézkes telepítés nélkül. A flexibilis elszívócsőnek köszönhetően egyszerűen elhelyezheti az ablak mellett, és azonnal élvezheti a kellemes hűvöst a forró napokon. Az integrált páramentesítő üzemmód segít csökkenteni a levegő páratartalmát, ami javítja a lakhatási kényelmet és segít megelőzni a penészesedést. A szellőztető funkció aktív hűtés nélkül is biztosítja a légáramlást.
Modern WiFi vezérlés
A WiFi kapcsolatnak köszönhetően kényelmesen vezérelheti légkondicionálóját mobiltelefonján vagy táblagépén keresztül. Beállíthatja a hőmérsékletet, az időzítőt vagy az üzemmódot otthona bármely pontjáról.
Jellemzők:
- A energiaosztály
- 3 az 1-ben mobil klímaberendezés - hűtés, ventilátor és páramentesítő
- WiFi vezérlés okostelefonon keresztül
- Távirányító
- Akár 26 m²-es helyiségekhez alkalmas
- Állítható hőmérséklet 16 °C és 32 °C között
- 24 órás időzítő
- Ökológiai R290 hűtőközeg
- Könnyű telepítés és kezelés kerekekkel
Műszaki paraméterek:
- Energiaosztály: A (EER 2.6)
- Hűtőteljesítmény: 2,1 kW (7 000 Btu/h)
- Energiafogyasztás: 0,78 kW
- Ajánlott helyiségméret: 26 m² (65 m³)
- Max. Légszállítás: 290 m³/h
- Ventilátor sebességek: 2
- Párátlanító teljesítmény: 0,8 l/h
- Üzemi hőmérséklet: 3 - 35 °C
- Hálózati csatlakozás 220 - 240 V / 50 Hz
- Névleges áramfelvétel: 3,4 A
- Ajánlott biztosíték: 10 A
- Elektromos csatlakozás: CEE 7/7 csatlakozó
- Kábelhossz: 1,8 m
- Hűtőközeg típusa: R290
- Hűtőközeg mennyisége: 115 g
- Szívónyomás: 0,7 MPa
- Kiömlőnyomás: 3,2 MPa
- Zajkibocsátás az EN ISO 3745: 2012 szabvány szerint - 65 dB(A)
- Elszívócső - teljes hossza 1,5 m
- Tömlőátmérő: 150 mm
- Méretek (H x Sz x M): 282 x 303 x 693 mm
- Súly: 20 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mobil légkondicionálók |
|---|---|
| Súly: | 20 kg |
| EAN vonalkód: | 4052138200933 |
| Fogyasztás: | 780 W |
| Automatikus kikapcsolás: | igen |
| Távirányító: | igen |
| Kerekek: | igen |
| Mosható szűrő: | igen |
| Ventilátor: | igen |
| Zajszint: | 65 dB |
| Sebesség száma: | 2 |
| Méretek: | 28,2 x 30,3 x 69,3 cm |
| Légszállítás: | 290 m³/h |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
| Gyártó : | Trotec GmbH |
|---|---|
| Cím : | Grebbener Straße 7, 525 25 Heinsberg, DE |
| E-mail : | info@trotec.de |
