Állítható edzőpad Kelton Avenger
Kód: 5732Termék részletes leírása
Műszaki leírás:
- méretei (H x SZ x M): 110 cm x 45 cm x 52 cm
- tartós vázszerkezet profil: 50 x 50 x 2 mm
- háttámla mérete: 81 x 28 cm
- ülés mérete: 31 x 28 cm
- állítható háttámla: 7 dőlésszögben
- állítható ülés: 3 fokozatban
- párnázat magassága: 3 cm
- öko-bőr
- terhelhetősége: 500 kg
- súlya: 20 kg
- EU-ban gyártott
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Multifunkciós edzőpad |
|---|---|
| Súly: | 20 kg |
| EAN vonalkód: | 5906874215067 |
| Méretek (h x sz x m): | 110 cm x 45 cm x 52 cm |
| Teherbírás: | 500 kg |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
| Gyártó : | LUEWO Sp. z o.o. |
|---|---|
| Cím : | Dąbrówka 217, 32-712 Dąbrówka, PL |
| E-mail : | sklep@kelton.pl |
