Agrofortel Fred nyúlketrec 100x45x62cm
Kód: AF-SE-51127Termék részletes leírása
A Fred nyúlketrec egyszerű megoldást kínál nyula, tengerimalac vagy más rágcsáló egész évben tartó magánéletének megőrzésére. Télen azt javasoljuk, hogy a nyúlketrecet melegebb helyre helyezze. A nyúlketrec különösen alkalmas törpenyulak és tengerimalacok hobbitenyésztői számára.
Méretek:
- a ketrec külső méretei lábak nélkül: hosszúság 100 x szélesség 45 x magasság 62 cm
- a ketrec minimális belső magassága: 40 cm
- drótvastagság: 2 mm - tömör rács
Főbb előnyök:
- a kivehető horganyzott padló megkönnyíti a tisztítást
- a nyúlketrechez való jó hozzáférést két ajtó és egy csuklós tető biztosítja
- a tető vízálló anyaggal borított
- védőbevonattal kezelt fa
- dobozban szétszerelve a könnyű szállítás érdekében
- egyszerű összeszerelés a mellékelt utasítások szerint
- előnyös vásárlás az ár-érték arány szempontjából
- padlócsere esetén lehetőség van pótpadló vásárlására (alkatrész)
- csomagolás: 1 doboz 12 kg
Műszaki leírás:
- drótvastagság: 2 mm
- fiók: kihúzható, horganyzott
- termék méretei (H x Sz x M): 100 x 45 x 62 cm
- 2 ajtó
- súly: 12 kg
Javaslat:
A termék felületkezelt, alap védőbevonattal. A hosszabb élettartam érdekében, mint minden fa esetében, a védőbevonatot meg kell újítani. Ezután ideális esetben úgy kell elhelyezni a nyúlketrecet, hogy védve legyen az esőtől, hótól és a szélsőséges napfénytől.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyúlketrec |
|---|---|
| Súly: | 12 kg |
| EAN vonalkód: | 4018653828168 |
| Típus: | nyúlketrec |
| Anyag: | fa |
| Hossza: | 100 cm |
| Magassága: | 62 cm |
| Szélessége: | 45 cm |
| Szín: | barna |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
