Agrofortel HONGKONG MAXI fa nyúlketrec, 100 x 55 x 108 cm
Kód: AF-8594203803428Termék részletes leírása
A HONGKONG MAXI nyúlketrec ideális otthon nyulak, tengerimalacok vagy hörcsögök számára. Kétszintes építmény, a felső szint inkább alvásra szolgál, míg az alsó szint három irányba kínál kilátást a nyulaknak, így alkalmas a mindennapi tevékenységekhez. Mindkét szintet egy rámpa köti össze. Az összeszerelés nagyon egyszerű a mellékelt képes útmutatónak köszönhetően, mindenki meg tudja csinálni.
A HONGKONG MAXI nyúlketrec fő előnyei:
- Univerzális felhasználás: nemcsak nyulak, hanem tengerimalacok és más nagyobb rágcsálók számára is alkalmas.
- Kiváló minőségű anyagok: a nyúlketrec tömör lucfenyőből készült, és védőbevonattal kezelt.
- Védelem az eső és a rossz időjárás ellen: a zsindelytetőnek köszönhetően a háziállatok nem áznak el.
- Gyors tisztítás: mindkét szint elcsúsztatható padlóval rendelkezik, így a tisztítás csak egy pillanatot vesz igénybe.
- Könnyű összeszerelés: A termékhez illusztrált útmutató tartozik, így bárki összeszerelheti.
Műszaki leírás:
- anyag: kiváló minőségű tömör lucfenyő
- tető: zsindely
- méretek: 100 x 55 x 108 cm
- egyszerű összeszerelés, egy csomagban
- súly: 20 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyúlketrec |
|---|---|
| Súly: | 20 kg |
| EAN vonalkód: | 8594203803428 |
| Típus: | nyúlketrec |
| Anyag: | fa |
| Hossza: | 100 cm |
| Magassága: | 55 cm |
| Szélessége: | 108 cm |
| Súlya: | 20 kg |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
