Agrofortel ZANZIBAR fa nyúlketrec 144 x 63,5 x 96,5 cm
Kód: AF-KRALIKARNA_ZANZIBARTermék részletes leírása
Két részből áll - egy házból és egy kifutóból. Mindkét részt egy rámpa köti össze. Az összeszerelés nagyon egyszerű a mellékelt képes útmutatónak köszönhetően, bárki meg tudja csinálni.
Műszaki leírás:
- anyag: lucfenyő
- tető: zsindely
- méretek: 144 x 63,5 x 96,5 cm
- könnyű összeszerelés, egy csomagban
- súly: 20 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyúlketrec |
|---|---|
| Súly: | 20 kg |
| EAN vonalkód: | 8594203803527 |
| Típus: | nyúlketrec |
| Anyag: | fa |
| Hossza: | 144 cm |
| Magassága: | 63,5 cm |
| Szélessége: | 96,5 cm |
| Súly: | 20 kg |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Értékelés hozzáadása
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
