Fa mini nyúlketrec Agrofortel BRNO 51,5 x 42 x 43 cm
Kód: AF-KRALIKARNA_BRNOTermék részletes leírása
A kiváló minőségű nyúlketrec kis állatok számára ideális kiegészítője a kifutónak. Kompakt méreteinek köszönhetően a nyúlketrec könnyen mozgatható.Az első osztályú nyúlketrec tömör, kiváló minőségű fenyőfából készült. A stabil lábak védenek a talajnedvesség és a hideg ellen, és biztosítják a jó légáramlást. A tartós fát tartós, nem mérgező, állatok számára alkalmas festékkel festették. A tető zöld aszfalttal van borítva.A nyúlketrecből egy stabil rámpa vezet ki. A rámpa ajtóként is szolgál, és biztonságosan zárható. Az összecsukható tetőnek köszönhetően a nyúlketrec könnyen hozzáférhető és könnyen tisztítható. A nyúlketrec könnyen és néhány egyszerű lépésben összeszerelhető.
Műszaki leírás:
- kiváló minőségű tömör fenyőfa
- fiók a széklet ürítéséhez
- méretek: 51,5 cm x 42 cm x 43 cm
- egyszerű összeszerelés, egy csomagban
- súly: 6 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Nyúlketrec |
|---|---|
| Súly: | 6 kg |
| EAN vonalkód: | 8594203803435 |
| Típus: | nyúlketrec |
| Anyag: | fa |
| Hossza: | 51,5 cm |
| Magassága: | 43 cm |
| Szélessége: | 42 cm |
| Súlya: | 6 kg |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
