DUVLAN Dawson spinning kerékpár
Kód: 7432Termék részletes leírása
A DUVLAN Dawson spinning kerékpár kézi terhelésvezérléssel rendelkezik és a lendkerék súlya akár 22 kg lehet. Állítható ülést függőleges és vízszintes irányban tartalmaz, hogy több felhasználóhoz igazodjon. A robusztus acélszerkezet maximálisan 120 kg terhelést tesz lehetővé. Edzés után könnyen és kényelmesen áthelyezheti a szállítókerekek segítségével.
A DUVLAN Dawson fel van szerelve egy számítógéppel is, amely megjeleníti a minőségi képzéshez szükséges információkat.
Műszaki leírás:
- csendes szíjhajtás
- kerékpár kézi terhelésvezérléssel
- a lendkerék súlya: 22 kg
- biztonsági fék
- a számítógép kijelzői: Auto Scan, Idő, Sebesség, Távolság, Kalória, Pulzus
- súrlódó fék
- kartámaszok a kormányon
- magasan illeszkedő féklemez a lendkereken
- 3 részes pedálkarok
- pedálok kapcsokkal
- vízszintes és függőleges kormányállás beállítása
- az ülés vízszintes és függőleges beállítása
- szállítókerekek
- palacktartó
- méretek (hossz x szélesség x magasság): 126 x 51 x 120 cm
- súly: 49 kg
- maximális terhelhetőség: 120 kg
- otthoni használatra
5 éves keretgarancia!
Garanciaszolgáltatás ingyen!
A legjobb ár a piacon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Otthoni fitness kerékpárok |
|---|---|
| Súly: | 52 kg |
| EAN vonalkód: | 8586019914733 |
| Súly: | 49 kg |
| Terhelhetőség: | 120 kg |
| Lendkerék súlya: | 22 kg |
| Transport kerekek: | igen |
| Méretek (h x sz x m): | 126 x 51 x 120 cm |
| Számítógép: | igen |
| Talajkiegyenlítő rendszer: | igen |
| Vízszintesen állítható ülés: | igen |
| Függőlegesen állítható ülés: | igen |
| Vízszintesen állítható kormány: | igen |
| Függőlegesen állítható kormány: | igen |
| A megtett távolság mérése: | igen |
| Sebességmérés: | igen |
| Kerékpározás idejének mérése: | igen |
| Biztonsági fék: | igen |
| A tétel elfogyott… | |
Vélemények listája
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
| Gyártó : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Cím : | K Zornici 1990/23, 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | info@duvlan.sk |
