DUVLAN Huron spinning kerékpár
Kód: 6457Termék részletes leírása
Az egyik legnépszerűbb spinning kerékpár a DUVLAN Huron, az árának és a minőségének köszönhetően. A szilárd acélszerkezet egy 13 kg súlyú lendkerékkel van felszerelve, amely súrlódó fékkel fékezhető. A kormányon található a számítógép, amiről minden fontos információt leolvashat az edzés menetéről. A kormány magassága állítható, valamint az ülés függőlegesen és vízszintesen is mozgatható, tehát sokkal jobban beállíthatja a megfelelő helyzetet a kényelmes edzéshez. Mindkét stabilizátoron megtalálható a talajkiegyenlítő rendszer, a kerékpár egyszerű áthelyezéséről a transzportkerekek gondoskodnak.
Műszaki leírás:
- lánchajtás
- manuális terhelésvezérlés
- biztonsági fék
- súrlódó fék
- lendkerék súlya: 13 kg
- számítógép megjeleníti: idő, sebesség, távolság, kalória, pulzus és SCAN (az értékek automatikus és folyamatos átváltása)
- a kormány magasságának állítása öt különböző szinten
- ergonómikusra tervezett ülés
- függőlegesen és vízszintesen állítható ülés
- háromrészes hajtókar
- minőségi csapágyak
- hevederrel ellátott pedálok a magasabb biztonság érdekében
- mindkét stabilizátoron található talajkiegyenlítő mechanizmus
- kerekek a könnyű mozgatáshoz
- méretek: h120 x sz50 x m110 cm
- súly: 30 kg
- maximális teherbírás: 110 kg
- a felhasználó maximális testmagassága: 190 cm
- HC kategória (az EN957-10 szabvány szerint) otthoni használatra alkalmas
- az ülés minimális / maximális távolsága a kormánytól: 41 cm / 49 cm (maximális ülésmagasságnál)
- az ülés minimális/ maximális távolsága a talajtól: 82 cm / 106 cm
- a kormány minimális/ maximális távolsága a talajtól: 86 cm / 96 cm
5 év garancia a vázra!
A legkedvezőbb ár a piacon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Otthoni fitness kerékpárok |
|---|---|
| Súly: | 41 kg |
| EAN vonalkód: | 8586019911121 |
| Terhelésvezérlés: | manuális |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Lendkerék súlya: | 13 kg |
| Biztonsági fék: | igen |
| Vízszintesen állítható ülés: | igen |
| Függőlegesen állítható ülés: | igen |
| Függőlegesen állítható kormány: | igen |
| Transzportkerekek: | igen |
| Meghajtás típusa: | lánc |
| Méretek (h x sz x m): | 120 x 50 x 108 cm |
| Többfunkciós számítógép: | igen |
| Mellkasi öv: | nem |
| Kézi érzékelők: | nem |
| Szín: | fekete |
| A tétel elfogyott… | |
Vélemények listája
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
| Gyártó : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Cím : | K Zornici 1990/23, 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | info@duvlan.sk |
