DUVLAN Omaha spinning kerékpár
Kód: 6071Termék részletes leírása
A vonzó kivitelezésű Omaha spinning kerékpár segít a még jobb teljesítmény elérésében, ráadásul azt az otthon kényelmében teszi. A folyamatos ellenállást a 20 kg-os lendkerék biztosítja. A kiváló minőségű fékrendszer csendes működést tesz lehetővé. Az ülés függőlegesen és vízszintesen is állítható, így alkalmazkodóképes több felhasználóhoz is. A stabil és ellenálló szerkezet 120 kg-os teherbírást tesz lehetővé. Az edzést követően a kerékpárt könnyedén és kényelmesen áthelyezheti egy másik helyre a transzportkerekek segítségével.
Műszaki leírás:
- lánchajtás
- manuális terhelésvezérlés
- fix kerekű spinning kerékpár
- biztonsági fék
- lendkerék súlya: 20 kg
- számítógép kijelzővel: idő, sebesség, távolság, kalória és pulzus
- kormány magasságának állítása
- ergonómikusra tervezett ülés
- vízszintes és függőleges ülésbeállítás
- alumínium kulacstartó
- háromrészes hajtókar
- hevederrel ellátott alumínium pedálok a magasabb biztonság érdekében
- talajkiegyenlítő mechanizmus
- kerekek a könnyű mozgatáshoz
- méretek: h130 x sz50,5 x m112 cm
- súly: 45,5 kg
- maximális teherbírás: 120 kg
- használati és pontossági osztály HC (STN EN 957-10 norma)
- otthoni használatra
Garanciális javítás költségek nélkül!
A legkedvezőbb ár a piacon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Otthoni fitness kerékpárok |
|---|---|
| Súly: | 52 kg |
| EAN vonalkód: | 8586019911114 |
| Méretek (h x sz x m): | 130 x 50,5 x 112 cm |
| Az iConcept számára alkalmas kijelző: | nem |
| Elégetett kalóriák mérése: | igen |
| Meghajtás típusa: | lánc |
| Függőlegesen állítható kormány: | igen |
| Függőlegesen állítható ülés: | igen |
| Transzportkerekek: | igen |
| Vízszintesen állítható ülés: | igen |
| Biztonsági fék: | igen |
| Lendkerék súlya: | 20 kg |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Terhelésvezérlés: | manuális |
| Kerékpározás idejének mérése: | igen |
| Távolságmérés: | igen |
| Sebességmérés: | igen |
| Többfunkciós számítógép: | igen |
| Kézi érzékelők: | igen |
| Mellkasi öv: | nem |
| Szín: | fekete |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
| Gyártó : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Cím : | K Zornici 1990/23, 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | info@duvlan.sk |
