DUVLAN Sioux spinning kerékpár
Kód: 5593Termék részletes leírása
DUVLAN Sioux spinning kerékpár - egyike a kevés szabadonfutó rendszerrel ellátott kerékpároknak a piacon!
A DUVLAN Sioux spinning kerékpár egy minőségi fitneszgép, amely rossz idő vagy időhiány esetén teljes mértékben pótolja a kerékpárt. A láncáttételes rendszerrel rendelkező 18 kg súlyú lendkerék, valamint a golyóscsapágyakkal ellátott háromrészes hajtókar egyenletes működést biztosít a pedál beakadása nélkül. A terhelésszabályozóval előre beálított szintek korlátozása nélkül állíthatja be a terhelést. A spinning kerékpár vészfékkel is rendelkezik, hogy szükség esetén azonnal leállíthassa az edzést. Az áttekinthető kijelző az edzés során mutatja az időt, a sebességet, a távolságot és további funkciókat.
Műszaki leírás:
- szabadonfutás
- lánchajtás
- manuális terhelésvezérlés
- biztonsági fék
- lánc és lendkerék védőburkolat
- lendkerék súlya: 18 kg
- számítógép kijelzővel: idő, sebesség, távolság, kalória, pulzus és SCAN (a mért értékek megjelenítése rendszeres időközönként)
- a kormány magasságának beállítása
- ergonómikusra tervezett ülés
- vízszintes és függőleges ülésbeállítás
- alumínium kulacstartó
- háromrészes hajtókar
- hevederrel ellátott alumínium pedálok a magasabb biztonság érdekében
- talajkiegyenlítő mechanizmus
- kerekek a könnyű mozgatáshoz
- otthoni használatra
- méretek: h125 x sz58x m105 cm
- súly: 47 kg
- maximális teherbírás: 125 kg
- a felhasználó maximális testmagassága: 195 cm
- HC kategória (az EN957-10 norma szerint) otthoni használatra alkalmas
- az ülés minimális / maximális távolsága a kormánytól: 50 cm / 62 cm
- az ülés minimális / maximális távolsága a talajtól: 93 cm / 110 cm
- a kormány minimális / maximális távolsága a talajtól: 95 cm / 106 cm
5 év garancia a vázra!
A legkedvezőbb ár a piacon!
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Otthoni fitness kerékpárok |
|---|---|
| Súly: | 52 kg |
| EAN vonalkód: | 8586019910698 |
| Sebességmérés: | igen |
| Távolságmérés: | igen |
| Kerékpározás idejének mérése: | igen |
| Terhelésvezérlés: | manuális |
| Teherbírás: | 125 kg |
| Lendkerék súlya: | 18 kg |
| Biztonsági fék: | igen |
| Fékrendszer: | fékpofás |
| Vízszintesen állítható ülés: | igen |
| Transzportkerekek: | igen |
| Függőlegesen állítható ülés: | igen |
| Függőlegesen állítható kormány: | igen |
| Meghajtás típusa: | lánc |
| Az iConcept számára alkalmas kijelző: | nem |
| Pulzusérzékelők: | igen |
| Elégetett kalóriák mérése: | igen |
| Méretek (h x sz x m): | 125 x 58 x 105 cm |
| Számítógép: | igen |
| Mellkasi öv: | nem |
| Kézi érzékelők: | igen |
| Szín: | fekete/fehér |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
| Gyártó : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Cím : | K Zornici 1990/23, 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | info@duvlan.sk |
