Marathon Edge 1.6 futópad
Kód: 6804Termék részletes leírása
A motoros futópad erős testtel és szilárd konstrukcióval rendelkezik. A felhasználók értékelni fogják a rugózott futófelületet, amely gyengéd a izülethez. A 13 km / órás maximális sebesség és a futófelület két különböző pozícióban történő beállítása képessé tesz a használó számára elegendő helyet az edzés megváltoztatásához, akár elején, akár haladó szinten. A pulzusérzékelők a fogantyúkban lehetővé teszik, hogy áttekintést kapjon a szíve tevékenységéről az edzés során, és így figyelemmel kísérheti formáját. A futópad nagyon praktikus tartozéka egy távvezérlő, amely lehetővé teszi a futópad kényelmes kezelését.
Természetesség a biztonsági kulcs is, amely azonnal megállítja a futófelületet, és megakadályozza a nemkívánatos sérüléseket.
Műszaki leírás:
- motoros futópad
- a motor teljesítménye: 1,5 HP
- a futópad sebessége: 0,8-13 km/h
- kézzel állítható döntés két helyzetbe
- rugós futóterület: 122 x 42 cm
- számítógép háttérvilágítású LCD kijelzővel
- érintőgombok
- gombok a gyors sebességbeállításhoz
- a számítógép funkciói: sebesség, idő, távolság, kalória és pulzusszám
- 19 képzési program
- 12 sebesség beállítási program
- 3 célprogramok
- 4 használati programok
- program Body Fat (BF) – testzsír kontroll
- pulzusérzékelők a fogantyúkon
- távirányító
- szállító kerekek
- a padló kiegyenlítésének rendszere
- összecsukható
- maximális teherbírás: 110 kg
- összeszerelt méret: h170x sz70 x m126 cm
- összecsukott méret: h75x sz70x m135 cm
- súlya: 52 kg
- otthoni használatra
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Otthoni motoros futópadok |
|---|---|
| Súly: | 52 kg |
| EAN vonalkód: | 8033182749988 |
| A futópad típusa: | motoros |
| Súlya: | 52 kg |
| Motor teljesítménye: | 1,5 HP |
| Teherbírás: | 110 kg |
| Maximális sebesség: | 13 km/h |
| Pulzusmérés: | igen |
| Lefutott távolság mérése: | igen |
| Futás idejének mérése: | igen |
| Elégetett kalóriamennyiség mérése: | igen |
| Futófelület lengéscsillapítása: | igen |
| Futófelület mérete: | 122 x 42 cm |
| Elektronikus dőlésszög-állítás: | nem |
| Biztonsági kulcs: | igen |
| Transport kerekek: | igen |
| Beépített ventilátor: | nem |
| Összecsukható futófelület: | igen |
| Az iConcept számára alkalmas kijelző: | nem |
| Többfunkciós számítógép: | igen |
| Kézi érzékelők: | igen |
| Mellkasi öv: | nem |
| Minimális sebesség: | 0,8 km/h |
| A tétel elfogyott… | |
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
| Gyártó : | Greenfit S.r.L. |
|---|---|
| Cím : | Strada Oselin 110, 33047 Remanzacco, IT |
| E-mail : | info@diadorafitness.it |
