MultiGarden bejárati előtető 120x100 cm
Kód: ME-AW-017C_120X100Termék részletes leírása
Ez az ajtóvédő egy funkcionális és esztétikus megoldás, amelyet a bejárati ajtó fölé kell felszerelni. A 0,5 cm vastag tartós polikarbonátnak köszönhetően hatékonyan védi a bejáratot az esőtől, a hótól és a naptól. A tartós műanyagból készült keret garantálja a tartósságot és a stabilitást. A csomag tartalmaz egy rögzítőkészletet a könnyű telepítéshez. Ezenkívül a termék kereskedelmi helyiségekben is alkalmas, ahol megvédi a vendégeket és az ügyfeleket a kedvezőtlen időjárási viszonyoktól.
Műszaki leírás:
- méretek: 95,5 x 123 x 27 cm
- anyag: polikarbonát, műanyag
- súly: 6,5 kg
- rögzítőkészlet mellékelve
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bejárati előtetők |
|---|---|
| Súly: | 6.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5905817002566 |
| Típus: | bejárati előtető |
| Anyag: | polikarbonát |
| Az előtető alakja: | íves |
| Előtető szélessége: | 123 cm |
| Előtető mélysége: | 95,5 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
