MultiGarden bejárati előtető 120x80 cm
Kód: ME-AW-017A_120X80Termék részletes leírása
Ez az előtető egy funkcionális és esztétikus megoldás, amelyet a bejárati ajtó fölé kell felszerelni. A 0,5 cm vastag tartós polikarbonátnak köszönhetően hatékonyan védi a bejáratot az esőtől, a hótól és a naptól. A tartós műanyagból készült keret garantálja a tartósságot és a stabilitást. A csomag tartalmaz egy rögzítőkészletet a könnyű telepítéshez. Ezenkívül a termék kereskedelmi helyiségekben is alkalmas, ahol megvédi a vendégeket és az ügyfeleket a kedvezőtlen időjárási viszonyoktól.
Műszaki leírás:
- méretek: 75,5 x 120 x 23 cm
- anyag: polikarbonát, műanyag
- súly: 4 kg
- rögzítőkészlet mellékelve
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bejárati előtetők |
|---|---|
| Súly: | 4 kg |
| EAN vonalkód: | 5905817002542 |
| Típus: | bejárati előtető |
| Anyag: | polikarbonát |
| Az előtető alakja: | íves |
| Előtető szélessége: | 120 cm |
| Előtető mélysége: | 75,5 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
