MultiGarden UV-védelemmel ellátott ajtóelőtető 140x90 cm
Kód: ME-AW-090Termék részletes leírása
Ez a bejárati ajtó fölé szerelt előtető védi a bejárati területet az esőtől, hótól és naptól, valamint az ajtót és a küszöböt a nedvességtől. A porszórt horganyzott acél keret korrózióállóságot és tartósságot biztosít kültéri körülmények között. Az átlátszó lemez átengedi a fényt, miközben véd a csapadéktól és csökkenti a hőképződést az ajtó felületén. A stabil rögzítési pontok lehetővé teszik a biztonságos falra szerelést. A készlet négy darab, 8,5 cm hosszú horgonydarabot tartalmaz.
Műszaki leírás:
- méretek: 90 x 140 x 25 cm
- anyag: porszórt horganyzott acél, NYÁK-lap
- súly: 10 kg
- rögzítőkészlet mellékelve
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bejárati előtetők |
|---|---|
| Súly: | 10 kg |
| EAN vonalkód: | 5905817011315 |
| Típus: | bejárati előtető |
| Anyag: | polikarbonát |
| Az előtető alakja: | egyenes |
| Előtető szélessége: | 140 cm |
| Előtető mélysége: | 90 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
