Kerti hintaágy DUVLAN Julee
Kód: 7456Termék részletes leírása
Fő jellemzők:
- hinta 3 fő számára
- két zseb magazinok vagy újságok tárolására
- lehetőség van a tető magasságának beállítására
- vízálló tető
- erős és biztonságos szerkezet
- lélegző ülés és hátsó anyag
Műszaki leírás:
- a tetõ anyaga: poliészter 260g / m 2
- ülés és háttámla anyaga: Textilene
- teljes méretek: 195 x 123 x 176 cm (H x SZ x M)
- ülés méretei: 144 x 51 cm (H x SZ)
- a háttámla magassága: 62 cm
- a hintaágy súlya: 33 kg
- a csomagolás súlya: 35,5 kg
- maximális terhelhetőség: 300 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti hintaágyak |
|---|---|
| Súly: | 33 kg |
| Súlya: | 33 kg |
| Teherbírás: | 300 kg |
| Magassága: | 176 cm |
| Szélessége: | 195 cm |
Termékértékelés
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
3 értékelés
5
4
3
2
1
Hagyjon értékelést
Vélemények listája
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
| Gyártó : | Duvlan s.r.o. |
|---|---|
| Cím : | K Zornici 1990/23, 95701 Bánovce nad Bebravou, SK |
| E-mail : | info@duvlan.sk |
