Kerti hinta ponyvával MultiGarden PL301
Kód: 7702Termék részletes leírása
A nyugágy speciálisan kialakított váza lehetővé teszi, hogy fekve finoman ringasson. A nyugágy nagy mérete két ember pihenését teszi lehetővé.
A nagyméretű tető védelmet nyújt a káros UV-sugarak ellen és kellemes árnyékot teremt. A teljes szerkezet ellenáll a külső időjárási viszonyoknak. A szék váza porszórt acélból, a nyugágy anyaga pedig speciális, vízáteresztő szövetből készült. A nyugágy két puha fejtámlával és kerekekkel is fel van szerelve, amelyek lehetővé teszik a teljes szerkezet mozgatását.
Műszaki leírás:
- anyag: acél, poliészter
- a nyugágy méretei: szélesség 140 x mélység 200 x magasság 178 cm
- csomagolás méretei: 147 x 49 x 18 cm
- teherbírás: 200 kg
- súly: 25 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti napozóágyak |
|---|---|
| Súly: | 25.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5903089063889 |
| Hossz: | 200 cm |
| Szélesség: | 140 cm |
| Súly: | 25 kg |
| Teherbírás: | 200 kg |
| Konstrukció anyaga: | fém |
| Tetővel: | igen |
| Két férőhely: | igen |
| Hintás: | igen |
| Színe: | szürke |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
