Kerti hintaágy MultiGarden PH158A
Kód: ME-PH158A ME-PH158A_GRAY Változat kiválasztásaTermék részletes leírása
Ez a kerti nyugágy tökéletes választás otthoni kertjébe vagy teraszára. Erős és stabil, porszórt vázzal és UV-szűrős ernyővel rendelkezik. A kontúrozott ülésnek, a puha, fejtámlás matracnak és a kényelmes karfáknak köszönhetően ringatózási kényelmet biztosít. A vízálló és időjárásálló anyagnak köszönhetően kiváló választás kültéri használatra. Maximális teherbírása 150 kg, ami biztonságot és kényelmet biztosít.
Műszaki leírás:
- méretek: h 170 x sz 82 x m 185 cm
- anyag: acél, poliészter 180 g/m²
- puha fejtámla
- fém szerkezet
- teherbírás: 150 kg
- súly: 25,8 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti napozóágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Teherbírása: | 150 kg |
| Konstrukció anyaga: | fém |
| Hintás: | igen |
| Tetővel: | igen |
| Karfákkal: | igen |
| Hossza: | 170 cm |
| Szélessége: | 82 cm |
| Magassága: | 185 cm |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
