Kerti nyugágy MultiGarden ZRL009 sötétkék
Kód: 7746Termék részletes leírása
A napozóágy kialakítása lehetővé teszi, hogy fekve 3 pozícióba állítsd. A napozóágy anyaga vízáteresztő, így vízálló és kint is hagyható. A nagyobb kényelem érdekében a napozóágy fejtámlával van felszerelve. Ezenkívül a napozóágy telefon- és pohártartóval, valamint táskával rendelkezik a legszükségesebb kiegészítők számára. A napozóágy lábain csúszásgátló borítás található, így teraszon használva nem kell aggódnunk a stabilitás és a padló karcolódása miatt. A teljes napozóágy kis méretűre összecsukható, így könnyen tárolható vagy szállítható.
Műszaki leírás:
- méretek: h86 x sz67 x m106,5 cm
- kényelmes fejtámla
- fém szerkezet
- teherbírás: 120 kg
- súly: 7 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti napozóágyak |
|---|---|
| Súly: | 7 kg |
| EAN vonalkód: | 5903769971503 |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Konstrukció anyaga: | fém |
| Állítható: | igen |
| Összecsukható: | igen |
| Karfákkal: | igen |
| Hossza: | 86 cm |
| Szélessége: | 67 cm |
| Magassága: | 106,5 cm |
| Ülés magassága: | 37 cm |
| Színe: | kék |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
