Kerti nyugágy ponyvával MultiGarden PL303
Kód: 7701Termék részletes leírása
A PL303 kerti nyugágy nagy méreteinek köszönhetően egyszerre két embert tud befogadni: 138 x 205 x 150 cm. A szett két puha párnát tartalmaz. A nyugágy váza porszórt acélból készült, így rendkívül ellenálló az időjárási viszonyokkal szemben. A felhasznált csövek átmérője 48 és 32 mm, a maximális terhelhetősége pedig 200 kg. A nyugágy egy nagyméretű, állítható napellenzővel is fel van szerelve, amely napsütéses napokon véd az UV-sugárzás ellen, és kellemes árnyékot biztosít. A lábakra rögzített kis kerekek lehetővé teszik a nyugágy könnyű mozgatását.
Műszaki leírás:
- anyag: acél
- a tartórudak átmérője: 48 és 32 mm
- a nyugágy méretei: sz 138 x h 205 x m 150 cm
- teherbírás: 200 kg
- a csomag méretei: 135 x 59 x 13 cm
- súly: 27 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti napozóágyak |
|---|---|
| Súly: | 27 kg |
| EAN vonalkód: | 5903089061304 |
| Konstrukció anyaga: | fém |
| Hossza: | 205 cm |
| Szélessége: | 138 cm |
| Súlya: | 27 kg |
| Tetővel: | igen |
| Két férőhely: | igen |
| Teherbírása: | 200 kg |
| Színe: | szürke |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
