Kerti nyugágy ponyvával MultiGarden ZRL009-R sötétkék
Kód: 7747Termék részletes leírása
A tartós acélváz porszórt bevonattal készült, és úgy tervezték, hogy a napozóágy stabil maradjon akkor is, ha a háttámla teljesen ki van nyújtva. A napozóágy lábai gumitalpakkal rendelkeznek, amelyek stabilizálják a napozóágyat csúszós, nedves felületeken, és megvédik a fedélzetet a sérülésektől.
A napozóágyhoz egy kis asztal is tartozik. Könnyen rögzíthető a napozóágy bal vagy jobb oldalára, így kéznél lehet a telefonja és egy hideg ital. A napozóágyon egy funkcionális zseb is található, amelyben kedvenc könyvét, újságát vagy egyéb napozókellékeit tárolhatja.
A maximális kényelem érdekében pihenés közben a napozóágyat úgy tervezték, hogy a fekvőpozíció zökkenőmentesen állítható legyen. Ez lehetővé teszi, hogy szabadon váltson ülésből fekvő helyzetbe anélkül, hogy elhagyná a napozóágyat.
A napozóágy könnyen összecsukható. Ez a tulajdonság ideálissá teszi a nyugágyat nyaraláshoz, és a nyári szezon után eltárolhatja a helytakarékosság érdekében.
Műszaki leírás:
- méretek: H86 cm x Sz67 x M120 cm
- masszív fém váz
- kényelmes fejtámla
- fekvőpozíció beállításának lehetősége
- kis asztal formázott hellyel bögrének és telefonnak
- zseb újságok, könyvek vagy strandkozmetikumok tárolására
- extra: táska + asztal
- összecsukható, állítható
- teherbírás: 120 kg
- súly: 7 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti napozóágyak |
|---|---|
| Súly: | 7 kg |
| EAN vonalkód: | 5903769971534 |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Konstrukció anyaga: | fém |
| Állítható: | igen |
| Összecsukható: | igen |
| Karfákkal: | igen |
| Tetővel: | igen |
| Súlya: | 7 kg |
| Hossza: | 86 cm |
| Szélessége: | 67 cm |
| Magassága: | 37 cm |
| Színe: | kék |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
