MultiGarden GMFC kemping nyugágy 200 x 65 cm
Kód: ME-GMFC-20180-4Termék részletes leírása
A MultiGarden kempingező nyugágy ideális kempingezéshez, horgászathoz, lakókocsizáshoz vagy kertészkedéshez. Könnyű és összecsukható kialakításának köszönhetően könnyen szállítható és tárolható. A porszórt acélváz tartósságot, a csúszásgátló lábtartók pedig stabilitást biztosítanak. A 600D Oxford szövet huzat vízálló és könnyen tisztítható. A puha fejtámla és az oldalsó zseb a kisebb tárgyaknak növeli a kényelmet. Az ötféle fejtámla-beállítás lehetővé teszi a pozíció igényei szerint történő beállítását. A maximális teherbírás 120 kg.
Műszaki leírás:
- méretek: h 200 x sz 65 x m 28 cm
- anyag: acél, 600D Oxford
- puha fejtámla
- fém szerkezet
- teherbírás: 120 kg
- súly: 6 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti napozóágyak |
|---|---|
| Súly: | 7 kg |
| EAN vonalkód: | 5905817009404 |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Konstrukció anyaga: | fém |
| Állítható: | igen |
| Összecsukható: | igen |
| Hossza: | 200 cm |
| Szélessége: | 65 cm |
| Magassága: | 28 cm |
| Színe: | szürke |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
