MultiGarden kerti nyugágy matraccal és párnával
Kód: ME-GMFC-20180Termék részletes leírása
A MutiGarden kerti nyugágy tökéletes megoldás azok számára, akik értékelik a kényelmet a szabadban való pihenés során. Puha matraccal és párnával van felszerelve, amelyek hosszú távú használat során is biztosítják a kényelmet. A robusztus, összecsukható konstrukció lehetővé teszi a könnyű szállítást és tárolást, míg az acélváz stabilitást és tartósságot garantál. A nyugágy állítható háttámlával rendelkezik, amely lehetővé teszi a dőlésszög egyéni igényekhez igazítását. Ezenkívül a csúszásgátló betétek biztosítják a biztonságot különböző felületeken. Maximális terhelhetőség: 120 kg
Műszaki leírás:
- nyugágy méretei: Sz 67 x Mé 193 cm
- teherbírás: 120 kg
- súly: 6,5 kg
- váz anyaga: acél
- kárpit anyaga: 600D Oxford
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti napozóágyak |
|---|---|
| Súly: | 6.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5905817005208 |
| Konstrukció anyaga: | fém |
| Hossza: | 193 cm |
| Szélessége: | 67 cm |
| Súlya: | 6,5 kg |
| Teherbírása: | 120 kg |
| Színe: | szürke |
| Állítható: | igen |
| Összecsukható: | igen |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
