MultiGarden ZRL009-C kerti nyugágy fejtámlával
Kód: ME-ZRL009-C-4-1 ME-ZRL009-C-20-1 Változat kiválasztásaTermék részletes leírása
Ez a nyugágy kerti, teraszi, erkélyi vagy vízparti pihenésre szolgál. A szerkezet porszórt fémvázra épül, amely tartósságot és ellenállást biztosít a kültéri körülményekkel szemben. A stabil váz biztonságos használatot tesz lehetővé, maximálisan 120 kg-os terheléssel. Az ülőfelület légáteresztő, PVC bevonatú Textilene anyagból készült, amely nedvességálló és gyorsan szárad, így még meleg napokon is kényelmes. A Zero-Gravity technológia pihentető és gerinckímélő pozíciót biztosít, míg az állítható háttámla reteszelő mechanizmussal lehetővé teszi a dőlésszög beállítását. A szett tartalmaz egy 55x160 cm-es párnát fejtámlával és oldalsó tárolóhellyel ital és telefon számára. A csúszásgátló lábak stabilitást biztosítanak, az összecsukható kialakítás pedig megkönnyíti a szállítást és tárolást.
Műszaki leírás:
- a nyugágy méretei: sz 66 x m 90 cm
- a fejtámla magasságállítása: 87–112 cm.
- teherbírás: 120 kg
- súly: 9 kg
- váz anyaga: acél - porszórt
- ülőfelület anyaga: textil
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti napozóágyak |
|---|---|
| EAN vonalkód: | Változat kiválasztása |
| Konstrukció anyaga: | fém |
| Hossza: | 90 cm |
| Szélessége: | 66 cm |
| Súlya: | 9 kg |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Szín: | fekete |
| Állítható: | igen |
| Összecsukható: | igen |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
