Összecsukható kerti nyugágy MultiGarden ZRL020 állítható háttámlával
Kód: ME-ZRL020_GRAYTermék részletes leírása
Ez a kerti nyugágy tökéletes választás kertjébe, strandjára vagy teraszára. Tartós és stabil acélszerkezettel, valamint szellőző, időjárásálló huzattal rendelkezik. Ezenkívül puha fejtámlával és négy pozícióba állítható háttámlával is rendelkezik, amelyek maximális kényelmet biztosítanak pihenés közben. Összecsukható kialakításának köszönhetően könnyen tárolható, a biztonsági lábak pedig védik a padlót a sérülésektől. A maximális teherbírás 120 kg.
Műszaki leírás:
- a nyugágy méretei: Szélesség 64 x Mélység 180 cm
- teherbírás: 120 kg
- súly: 10 kg
- váz anyaga: acél
- ülés anyaga: textilén
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti napozóágyak |
|---|---|
| Súly: | 10 kg |
| EAN vonalkód: | 5905817004911 |
| Konstrukció anyaga: | fém |
| Hossza: | 180 cm |
| Szélessége: | 64 cm |
| Súlya: | 10 kg |
| Teherbírás: | 120 kg |
| Szín: | szürke |
| Állítható: | igen |
| Összecsukható: | igen |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
