Összecsukható napozóágy 2 az 1-ben MultiGarden ZRL010F bézs
Kód: 7741Termék részletes leírása
A napozóágy összecsukható kialakításának köszönhetően nagyon könnyen tárolható. A napozóágy sokoldalú és tökéletes a kertbe, teraszra vagy strandra. Fejtámlával is rendelkezik a nagyobb kényelem érdekében.
A váz porszórt acélból, a fekvőfelület pedig vízáteresztő anyagból készült. Ezáltal a napozóágy időjárásálló.
Műszaki leírás:
- 2 az 1-ben - fotel / nyugágy
- a napozóágy méretei összecsukva: h 178 x sz 47 cm
- robusztus fémváz
- vízálló konstrukció
- kényelmes fejtámla
- összecsukható kialakítás a könnyű tárolás érdekében
- csúszásgátló betétek
- súly: 9 kg
- maximális teherbírás: 150 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti napozóágyak |
|---|---|
| Súly: | 9 kg |
| EAN vonalkód: | 5903769971459 |
| Teherbírása: | 150 kg |
| Konstrukció anyaga: | fém |
| Állítható: | igen |
| Összecsukható: | igen |
| Karfákkal: | igen |
| Szélessége: | 47 cm |
| Magassága: | 92 cm |
| Színe: | bézs |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
