Félkör alakú erkélyasztal MultiGarden SC-090-1
Kód: ME-SC-090-1Termék részletes leírása
Ez a MultiGarden funkcionális kerti asztal erkélyeken, teraszokon és a kertben való használatra készült. Félkör alakú teteje lehetővé teszi, hogy közvetlenül a falhoz helyezzük, így helyet takarít meg, és ideális kisebb terekbe. A 70 x 40 cm-es asztallap edzett üvegből készült, amely rendkívül ellenálló a sérülésekkel és az időjárás viszontagságaival szemben. Egy további fekete keret védi az asztallap széleit, és fokozza az esztétikai összhatást. Az asztal váza porszórt acélprofilokból készült, amelyek védelmet nyújtanak a nedvesség és a korrózió ellen. A szerkezetet összekötővel erősítették meg, ami növeli a stabilitást használat közben. A lábak csúszásgátló talpakkal vannak felszerelve, amelyek védik a padlófelületet a karcolásoktól és javítják a tapadást.
Műszaki leírás:
- anyag: edzett üveg, porszórt acél
- időjárásálló bútor
- könnyen karbantartható
- napernyő nyílás
- méretek: sz 70 x m 40 x m 64 cm
- súly: 5,6 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti székek és asztalok |
|---|---|
| Súly: | 5.6 kg |
| EAN vonalkód: | 5905817009886 |
| Anyagtípus: | fém |
| Magassága: | 64 cm |
| Hossza: | 40 cm |
| Szélessége: | 70 cm |
| Súlya: | 5,6 kg |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
