MultiGarden edzett üveg kerti asztal 140 x 80 cm
Kód: ME-SC-094-1Termék részletes leírása
Ez a MultiGarden kerti asztal 140x80 cm-es téglalap alakú tetejű, amely kényelmes és funkcionális helyet biztosít italok és kiegészítők tárolására. Az edzett üveg teteje ellenáll a mechanikai sérüléseknek és az időjárás viszontagságainak. A sima felület könnyen tisztítható, míg a fekete keret megerősíti az éleket és növeli az egész szerkezet tartósságát. Az asztallap 4 cm vastag. A stabilitást porszórt acélprofilokból készült alap biztosítja, amelyek hatékonyan védve vannak a korrózió és a nedvesség ellen. A szerkezetet egy összekötő is megerősíti, a csúszásgátló lábak pedig védik a padlót a karcolásoktól. Az asztalra napernyő is elhelyezhető a tetején található speciális lyukaknak és a lábakban lévő összekötőknek köszönhetően (lyukátmérő: 4,5 cm). Amikor a napernyőre nincs szükség, a lyuk szépen letakarható a mellékelt huzattal. Az asztal maximális teherbírása 60 kg.
Műszaki leírás:
- anyag: edzett üveg, porszórt acél
- időjárásálló bútor
- könnyen karbantartható
- napernyőnyílás
- méretek: sz 140 x m 80 x m 71 cm
- súly: 21,6 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti székek és asztalok |
|---|---|
| Súly: | 22 kg |
| EAN vonalkód: | 5905817009893 |
| Anyagtípus: | fém |
| Magassága: | 71 cm |
| Hossza: | 80 cm |
| Szélessége: | 140 cm |
| Súlya: | 21,6 kg |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
