MultiGarden kerek kerti asztal SC-072-1
Kód: ME-SC-072-1Termék részletes leírása
A MultiGarden kerti asztal 80 cm átmérőjű, kerek tetejű asztallappal rendelkezik, amely kényelmes és funkcionális helyet biztosít italok és kiegészítők tárolására. Az edzett üveg teteje ellenáll a mechanikai sérüléseknek és az időjárás viszontagságainak. A sima felület könnyen tisztítható, míg a fekete keret megerősíti az éleket és növeli az egész szerkezet tartósságát. Az asztallap 4 cm vastag. A stabilitást porszórt acélprofilokból készült alap biztosítja, amelyek hatékonyan védve vannak a korrózió és a nedvesség ellen. Két összekötő elem tovább erősíti a szerkezetet, a csúszásgátló lábak pedig védik a padlót a karcolásoktól. Az asztalra a tetejben található speciális lyukaknak és a lábakban lévő összekötő elemeknek köszönhetően napernyő is elhelyezhető (lyukátmérő: 4,5 cm). Amikor a napernyőre nincs szükség, a lyuk szépen lefedhető a mellékelt kupakkal. Az asztal maximális teherbírása 60 kg.
Műszaki leírás:
- anyag: edzett üveg, porszórt acél
- időjárásálló bútor
- könnyen karbantartható
- napernyőnyílás
- méretek: Ø 80 x 71,5 cm
- teherbírás: 60 kg
- súly: 10 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti székek és asztalok |
|---|---|
| Súly: | 10 kg |
| EAN vonalkód: | 5905817009879 |
| Anyagtípus: | fém |
| Magassága: | 71,5 cm |
| Hossza: | 80 cm |
| Szélessége: | 80 cm |
| Súlya: | 10 kg |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
