MultiGarden YC-051KD-4 2 db-os kerti szék szett
Kód: ME-YC-051KD-4Termék részletes leírása
A szett két stabil szerkezetű, porszórt acélból készült, korrózióálló székből áll. A felhasznált anyag nagy tartósságot, nedvesség- és változó időjárási viszonyokkal szembeni ellenállást garantál. Az ülőfelület és a háttámla HDPE műanyagból készült, a természetes fa ihlette szerkezettel, amely ötvözi az esztétikát a funkcionalitással. Az anyag ellenáll az időjárási viszonyoknak, nem igényel impregnálást vagy további karbantartást, és könnyen tisztítható. A székeket széles ülőfelület, ergonomikusan formázott háttámlák és stabil karfák jellemzik, amelyek kényelmes és biztonságos tartást biztosítanak használat közben. Maximális teherbírás: 150 kg.
Műszaki leírás:
- anyag: HDPE, porszórt acél
- időjárásálló bútor
- könnyen karbantartható
- szék méretei: szélesség 54,5 x mélység 52 x magasság 89 cm
- teherbírás: 150 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kerti székek és asztalok |
|---|---|
| Súly: | 15 kg |
| EAN vonalkód: | 5905817009954 |
| Anyagtípus: | fém |
| Típus: | kerti székek |
| Magassága: | 89 cm |
| Szélessége: | 54,5 cm |
| Karfákkal: | igen |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
