Analitikus személymérleg WEBBER Apple Health Google Fit SCALA
Kód: ME-05IF2825ATermék részletes leírása
ANALITIKUS FÜRDŐSZOBA MÉRLEG
Ez az analitikus fürdőszobamérleg 15 különböző testparamétert mér, beleértve a súlyt, a BMI-t, a testzsírszázalékot, az izomtömeget és a csonttömeget. Az Apple Health és a Google Fit kapcsolatnak köszönhetően valós időben követheti nyomon a fejlődését. Modern kialakításának köszönhetően ideális otthoni használatra azok számára, akik törődnek az egészségükkel és a fittségükkel. Fejlett G-szenzora 10 g mérési pontosságot biztosít.
Műszaki leírás:
- méretek: 33,4 x 30 x 3,4 cm
- a számítógép a következőket jeleníti meg: testsúly, BMI, testzsír, testvízszint, sovány izomtömeg, csonttömeg, szervetlen só, fehérje, izomtömeg, zsigeri zsír, bőr alatti zsír, LBM, BMR, AMR, szomatotípus
- Bluetooth
- wifi
- kompatibilis a MovingLife mobilalkalmazással
- termék súlya: 2,8 kg
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Személymérleg |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 5907265026606 |
| Mérleg típusa: | analitikus |
| Maximális teherbírás: | 180 kg |
| Pontosság: | 10 g |
| Zsír: | igen |
| Smart: | igen |
| Víz: | igen |
| Izomtömeg: | igen |
| BMI: | igen |
| AMR: | igen |
| BMR: | igen |
| Színe: | fekete |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
