Mechanikus analóg személymérleg WEBBER BMI 180 kg
Kód: ME-05DT605TTermék részletes leírása
A mechanikus mérleg elemmentes működést tesz lehetővé, így a nap vagy az éjszaka bármely szakában megbízható működést biztosít. A mérleg akár 180 kg-ot is elbír, így ideális választás a háztartás minden tagja számára. Az 1 kg-os beosztással rendelkező mérleg gyors és pontos mérést biztosít. A kiegészítő BMI funkció lehetővé teszi a testarányok egyszerű felmérését alkalmazás vagy okostelefon nélkül. A Webber modell a tartósságot a klasszikus stílussal ötvözi - elegáns fekete kialakítása bármilyen fürdőszobába illik, függetlenül a belső stílustól. A mérleg tartós anyagokból készült, így ellenáll az intenzív használatnak és a nedvességnek. Az analóg mechanizmus nemcsak a retró jellegét hangsúlyozza, hanem az idő múlásával is biztosítja a pontosságot.
Műszaki leírás:
- maximális súly: 180 kg
- pontosság: 1000 kg
- BMI mérés
- szín: fekete
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Személymérleg |
|---|---|
| Súly: | 3.5 kg |
| EAN vonalkód: | 5907265027214 |
| Mérleg típusa: | mechanikus |
| Maximális terhelhetőség: | 180 kg |
| Pontosság: | 1000 g |
| BMI: | igen |
| Színe: | fekete |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Csak regisztrált felhasználók tehetnek közzé bejegyzést. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon.
